Je kunt bij ons op alle niveaus leren naaien, maar niet meer in cursusvorm.
Vanaf 1 juni bieden we losse lessen aan van 4 uur en naaizaterdagen (hele dag).
Wil je toch een complete cursus met een leerlijn op jouw ontwikkeling gericht? Dan ga ik met je in gesprek. We komen er zeker wel uit!
De naaitechniek-les van Fifty Ways op dinsdag en woensdag:
De les duurt 4 uur + 30 minuten lunchpauze. Inloop is van 9.45 tot 10.00 uur. De les eindigt om 14.30 uur met een uitloop van 15 minuten voor als je in de file hebt gestaan.
Je neemt mee: je eigen naaispullen en je project. Veel fournituren zijn ook in de studio te koop. Een naaimachine is niet echt nodig, die staan ook in de studio. Vergeet je lunchpakketje niet! Er is niets in de buurt te koop!
Je reserveert je les in de webshop van Fifty Ways: www.naaipatronenfiftyways.nl
Je betaalt bij reservering de helft van de les: € 19,00. In de studio kan je de andere helft met pin betalen. De gehele les kost dus € 38,00. Kan je toch niet komen, dan kan je de les niet inhalen. Ook krijg je de aanbetaling niet terug! Plan dus zorgvuldig voordat je reserveert!
Er is plaats voor 8 cursisten. Je reservering wordt pas geldig als je van Fifty Ways de bevestiging hebt gekregen.
Adres is Strijkviertel 56P, 3454PN De Meern. Het is gemakkelijk bereikbaar met de auto en de snelbus (307 en 102) stopt om de hoek (halte Strijkviertel)
Heb je vragen? Je mag appen: 0617773198 of mailen: fiftywaysstudio@online.nl
