Algemene voorwaarden van Fifty Ways 2026
Keuze in abonnementen:
1. Goede prijs, maar geen inhalen meer
Abonnement 1 is het 4-weken abonnement van 19,25 euro per les. De korting voor het meebrengen van je eigen machine vervalt. Omdat de prijs laag is kan je niet meer inhalen of de les verplaatsen. Je mag wel jouw les aan je dochter, buurvrouw of vriendin geven, maar die moet wel op jouw dag en tijdsstip komen. Jouw plaats is gegarandeerd. Heel fijn als je ons informeert als je niet kunt komen.
Je betaalt voor 2 uur, maar je krijgt 2 uur en 15 minuten les, die 15 minuten sparen we op voor de vakanties (voorjaars-, mei-, 1 week zomer-, herfst-, en 1 week kerstvakantie). De feestdagen zijn vrij, maar moeten wel betaald worden. De laatste week van het jaar is betaald vrij, net als een week in de zomervakantie. Je hebt een opzegtermijn van 1 kalendermaand. Dit komt neer op de regels die we al jaren hanteren.
2. Je betaalt meer, maar dan mag je soms een les verplaatsen
Abonnement 2 kost 25 euro per les, dus € 100,00 per 4 weken, maar dan mag je 1 les per kalendermaand verplaatsen indien er plaats is. Het inhalen is nog steeds geen recht en van ons uit een service, maar we doen wel ons best voor je. Je mag 3 dagen éénmalig clusteren als je op vakantie gaat, mits je voldoende hebt opgebouwd, dus je moet minimaal 3 maanden op les zitten en die dagen nog niet in het kalenderjaar gebruikt hebben. Verplaats je je gemiste les niet dan mag je jouw les geven aan je dochter, buurvrouw of vriendin, maar die moet wel op jouw dag en tijdsstip komen. Jouw plaats is gegarandeerd tot je afzegt. Heel fijn als je ons informeert als je niet kunt komen.
Je betaalt voor 2 uur, maar je krijgt 2 uur en 15 minuten les, die 15 minuten sparen we op voor de vakanties (voorjaars-, mei-, 1 week zomer-, herfst-, en 1 week kerstvakantie). De feestdagen zijn vrij, maar moeten wel betaald worden. De laatste 2 weken van het jaar is betaald vrij, net als een week in de zomervakantie. Je hebt een opzegtermijn van 1 kalendermaand. Dit komt neer op de regels die we al jaren hanteren.
3. Naaizaterdagen
De naaizaterdagen zijn zonder abonnement en gaan in 2026 77 euro kosten. De afspraak blijft dat je kunt afzeggen tot de factuur is verstuurd (na de 1e van de maand). Daarna wordt de helft van het bedrag in rekening gebracht. Je kunt niet meer inhalen.
Het lesgeld kan op 1 januari 2027 worden verhoogd.
Als je je hebt opgegeven heb je nog 14 dagen bedenktijd, daarna gaat het abonnement definitief in. De lessen die gedurende de bedenktijd zijn gevolgd moeten bij terugtrekking wel worden betaald. De bedenktijd geldt niet als de aanmelding en goedkeuring door een bedrijf is gedaan voor een werknemer.
Rond de 15e van de maand wordt de factuur van de daaropvolgende maand verstuurd per mail, die binnen 14 dagen betaald dient te worden. Wij vragen u om een automatische incasso te ondertekenen, maar daar bent u niet toe verplicht. In het geval van automatische incasso wordt het verschuldigde bedrag (lesgeld en fournituren- of stofaankoop) rond de 28e van de maand afgeschreven.
Als een factuur niet betaald wordt volgen er twee herinneringen, daarna wordt de factuur doorgegeven aan een incassobureau. Alle kosten van incasso zijn voor rekening van de cursist.
Alle materialen (patronen, stoffen, fournituren enz) die tijdens de les worden gebruikt, moeten zelf door de cursist worden meegenomen. Je kunt ook stof en fournituren in de winkel van Fifty Ways kopen. Je aankopen worden bij de factuur voor de lessen bijgeteld.
Het cursusmateriaal verstrekt door Fifty Ways valt onder auteursrecht en mag niet gekopieerd en verspreid worden zonder schriftelijke toestemming van de eigenaar van Fifty Ways.
Fifty Ways behoudt het recht om de cursus tijdens de looptijd te veranderen van samenstelling, indeling, docent enz. In november/december ontvangt u de voorwaarden voor het nieuwe jaar. Bij bezwaar kunt u tot 1 januari contact opnemen met Fifty Ways, daarna gaan de voorwaarden in. De voorwaarden kunnen ook worden nagelezen op de website: home>voorwaarden inschrijving
Fifty Ways heeft het recht cursisten die zich misdragen naar anderen, te weigeren. Ook dan betaalt de cursist een kalendermaand opzegtermijn.
De privacy regels (AVG) vind je onder het subitem Algemene Verordening Gegevensbescherming op de website